Dom

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd

profil firmy

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd, założona w 2010 roku, jest innowacyjnym przedsiębiorstwem integrującym rozwój, produkcję i sprzedaż produktów elektronicznych, takich jak inteligentne oświetlenie komunikacja nośników fotowoltaicznych, fotowoltaika słoneczna, oświetlenie led i tak dalej.

Jesteśmy uprawnieni do prowadzenia działalności importowo-eksportowej i mamy doświadczenie w ODM i OEM. Sektory związane z naszą firmą obejmują dział eksportu, dział rozwoju technologii, dział produkcji, dział personelu administracyjnego i tak dalej.Obecnie głównymi produktami naszej firmy są:

Po pierwsze: falownik słoneczny, falownik hybrydowy, mini system solarny DC, nieprzerwane zasilanie, system zasilania słonecznego, który obejmuje kontroler słoneczny, baterię, panel fotowoltaiczny;

Po drugie: oświetlenie zewnętrzne LED obejmuje oświetlenie uliczne LED, światła tunelowe LED, reflektory LED, światła grodziowe LED i tak dalej;

Po trzecie: projekt oświetlenia miejskiego;

Jesteśmy nie tylko profesjonalnym producentem, ale posiadamy również kompletny profesjonalny zespół projektowo-wykonawczy oświetlenia miejskiego. W ostatnich latach nasza firma podjęła się i zrealizowała szereg dużych projektów oświetlenia miejskiego, w tym „projekt oświetleniowy firmy LiNing Gymnasium, Liuzhou Natatorium, Malu mountain ”i tak dalej.

Od momentu założenia w 2010 roku, nigdy nie przestajemy nadążać za światowym trendem, aby nasze produkty były wypychane na rynek, aby sprostać wymaganiom klientów i służyć społeczeństwu dzięki naszym własnym produktom aplikacyjnym technologii badawczo-rozwojowej. -tech nowy produkt przyjazny dla środowiska, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc większej liczbie ludzi.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jesteśmy założeni w 2010 roku, jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem integrującym rozwój, produkcję i sprzedaż produktów elektronicznych, takich jak inteligentne oświetlenie komunikacja z nośnikiem fotowoltaicznym, fotowoltaika słoneczna, oświetlenie led itp. Od momentu założenia w 2010 roku nigdy nie przestajemy nadążać za światowy trend polegający na tym, że nasze produkty są wypychane na rynek, aby sprostać wymaganiom klientów i służyć społeczeństwu dzięki naszym własnym produktom do zastosowań w technologii badawczo-rozwojowej Naszym celem jest opracowanie wydajnego, zaawansowanego technologicznie nowego produktu w sposób przyjazny dla środowiska, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc więcej ludzie.

Shenzhen Leeque Technology & Development Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Leeque

Ilość pracowników : 10~30

Coroczne wyprzedaże : 300000-1200000

Rok założenia : 2010

pc Export : 70% - 80%